آگهی» رسوب زدایی آبگرمکن دیواری بوتان

جرم گیری آبگرمکن و رسوب زدایی آبگرمکن های دیواری موضوع امروز وبسایت هاو کن یو است. مشکلاتی از جمله گرم نشدن آب گرم و یا کم فشار بودن آب گرم و … که در این مقاله از هاو کن یو به شما آموزش خواهیم داد که چگونه ضمن برطرف کردن این مشکلات، این رسوب زدایی را خودمان در منزل و به دست خودمان انجام دهیم.

نگاهی به تاریخ نروژ

نروژ از قدیمی ترین حکومت های پادشاهی اروپا محسوب می شود که هنوز هم به قوت خود باقی است .اولین حکومت پادشاهی به سال 994 میلادی و ورود وایکینگ ها به منطقه ی فعلی نروژ بر می گردد که یک وایکینگ به نام "اولاف تریکوانسون"

آگهی» برق رسانی به دوربین های مداربسته

 دوربین های مداربسته نیز مانند همه یتجهیزات الکترونیکی نیازمند انرزیبرق می باشند تا بتوانند به درستی کار کنند ما در این مطلب قصد داریم درمورد روش و کابل های تغذیه ی دربین های مداربسته صحبت کنیم و با نواع استاندارد های این بحث از دوربین های مداربسته اشنا بشویم.در ادامه با ما همراه باشید.

آگهی» شرکت پارت ویزا

ما به پشتوانه تجربه مدیران و فعالیت خود در حوزه خدمات  وقت سفارت با در اختیار داشتن کاملترین بانک اطلاعاتی توریسم و اکوتوریسم و تجهیزات مربوط به خدمات توریستی ، فعالیت خود را آغاز نمود.

آگهی» قرمز شدن چراغ بوتان

چراغ بوتان

1- یکی از دلایل میتواند این باشد که گاز ورودی قطع شده ودستگاه روشن نمی شود که دستگاه چراغ قرمز ثابت نشان می دهد.

نظرات اخیر

 • مهمان - سیدمحمدرضاموسویان

  سیستم باید طرحی پیاده کند تا بعد از راه اندازی سیستم از مجموعه با مصرف کننده(نه خریدار) تماس بگیرند و نظر مصرف کننده را در رابطه با اپراتور خود سوال کنند.
  0
 • مهمان - سیدمحمدرضاموسویان

  در ضمن متاسفانه بعضی از سرویسکاران در زمان راه اندازی دستگاه بعد از نصب ، درست توضیح واضحات نمیدهند.وبعدا هم باهرتماس ومراجعه به محل بر ای جزئی ترین کار ممکن که مثلا شاید فقط یک تنظیم فشار آب بوده ، یه هزینه ایاب وذهاب ویه هزینه عیب یابی ویه چشم داشت انعام دارندواگر هم کوتاهی کنی مرحله بعدی سریع به کار شما رسیدگی نمیشود.
  0
 • مهمان - سیدمحمدرضاموسویان

  باسلام توضیحات شما متاسفانه اصلا خوب ودر حد ایده آل نیست.بنده خودم فردی فنی هستم که میخاستم با خواندن مطالب شما سیستم خودم را عیب یابی کنم که در موارد ریز دائما به سرویسکار نیاز نباشدویالااقل عیب دستگاه رامتوجه شوم وبه سرویسکار اعلام کنم.شما فقط قطعات دستگاه را ضعیف توضیح میدهید
  0
نمایش سایر نظرات